post image
Materiały prasowe.

W sobotę 25 września o godz. 14.00 rozpocznie się Social Language Meeting, czyli spotkanie dla osób zainteresowanych niezobowiązującymi rozmowami w obcych językach. SLM odbywa się w co drugą sobotę w halo! Rybnik. Mamy nadzieję, że jesteście nadal zainteresowani rozmowami w obcych językach. A może chcielibyście spotkać obcokrajowców mieszkających w naszej okolicy?

Tego samego dnia o godz. 16.00 odbędzie się koncert Kamili Krawczyk, która wraz z zespołem zaprezentuje swój nowy materiał. Koncert będzie miał formę kameralną i potrwa około 60 minut. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.

Kamila Krawczyk, 17 letnia wokalistka z Rybnika na Górnym Śląsku która okazała się eksplodującym talentem, a także obserwatorką dziennego życia nastolatków, pochłoniętą miłością i pasją do muzyki. Tworzy piosenki w klimatach Pop, RnB, Indie inspirowane mnogością emocji, których dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. Koncert Kamili wraz z zespołem to 60 minut czystej, pozytywnej energii.

W niedzielę 26 września w godzinach od 15.00 do 17.00, obędzie się Niedziela z Grami Bez Prądu. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję spotkań przy grach planszowych. Nie zabraknie gier stolikowych, karcianych, bitewnych czy tych z cyklu "gdzie pomyśleć nie zaszkodzi". Masz swoją ulubioną grę? Koniecznie ją zabierz i zagraj z innymi! Spotkanie otwarte - zabierz kolegę, dziewczynę, sąsiada i wpadnij do nas! Gwarancja dobrej zabawy i miłej atmosfery w pakiecie!

Komentarze

Dodaj komentarz