Dominik Gajda / Archiwum.

Choć początek spotkania zwiastował dobre przygotowanie gospodarzy, z każdą kolejną minutą meczu, to jastrzębianie nadawali takt wtorkowego meczu. Po kilku atakach na bramkę gospodarzy, w 37. minucie piłkarze GKS-u zdobyli pierwszego gola w tym meczu. Autorem gola był Balboa, który znalazł sposób na Frąckowiaka i zaliczył swoją pierwszą bramkę w jastrzębskich barwach. Do przerwy 0:1.

Drugą część spotkania ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy stanęli przed szansą zdobycia bramki. Napastnik Polonii nie utrzymał jednak równowagi i nie trafił w piłkę. Kilka minut później gospodarze znów mieli okazję na wyrównanie, jednak znów to jastrzębianie przejęli inicjatywę. W 60. minucie w pole karne dośrodkował Balboa, a Łukasz Gajda uderzeniem z bliska zdobył drugiego gola dla jastrzębian. Mecz zakończył się wynikiem 0:2.