post image
Materiał Partnera

Zegarki Diesel w odważnej, męskiej odsłonie.

Diesel to innowacyjna międzynarodowa firma lifestylowa, która oznacza pasję, indywidualność i wyrażanie siebie. Zegarki Diesel są prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych i popularnych projektantów stylu miejskiego marki zegarków mody. Styl zegarków Diesel oddaje osobowość i kreatywny talent. Modele te charakteryzują się odważnymi wzorami o młodzieńczym, modnym nastawieniu i prezentują śmiałe podejście marki do mody. 

Diesel to kultowa marka lifestyle'owa, która oferuje szereg stylowych casual-wear premium. Pionierska firma znana jest z pasji, kreatywności i indywidualności. Jej zegarki to odważne modele, które mają zostać zauważone na nadgarstku. Duże tarcze przyciągają wzrok swoim futurystycznym wzornictwem. Każdy egzemplarz wyposażony jest w inteligentne funkcje technologiczne. 

Buntowniczy design zegarków męskich Diesel 

W portfolio marki znajdziemy wiele modeli z 24-godzinnym wskaźnikiem i trzema subtarczami. Zegarki Diesel dostępne są w różnym rozmiarze tarczy ze stali nierdzewnej o średnicy 45 mm -  57 mm. Oderwanie się od konwencjonalnej konstrukcji zegarka, sprawia, że nabiera on niezwykle oryginalnego wyglądu. W szczególny sposób wyróżnia się złożony charakter cyferblatów o odważnym wyglądzie.

Zegarek Diesel oferuje zaskakująco dobrą jakość wykonania i funkcjonalność. Na przykład pasek jest z niezawodnej skóry o przyzwoitej miękkości, a obudowa z trwałej stali szlachetnej. Funkcja chronografu mierzy czas w odstępach 1-sekundowych przez maksymalnie 30 minut. Model wyposażony jest także w okno daty.

Zegarek męski Diesel na co dzień

Zegarki męskie Diesel dedykowane zostały mężczyznom szukających czasomierzy o mocnym, wyrazistym wyglądzie. Oryginalne wzornictwo cyferblatów z nałożonymi subtarczami, czy kolorowymi szkłami o mieniących się barwach pod wpływem światła. Paski z tworzywa sztucznego gwarantują mocne trzymanie się zegarka na nadgarstku, a także jego komfort użytkowania. Męskie zegarki Diesel będą dobrym wyborem czasomierza na co dzień w mieście, który łączy sportowy dynamizm i modny styl. 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

  • Judytka 03 października 2021 20:57Mąż ma takiego jak na zdjęciu.. bardzo zadowolony jest ;)

Dodaj komentarz