post image
KMP Żory Policjanci, na apel rodzica, spontanicznie odpowiedzieli i złożyli chłopcu urodzinowe życzenia 

Chłopczyk od lipca tego roku przebywa w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Choruje na białaczkę i obecnie ciężko przechodzi wyczerpującą chemioterapię. W tym tygodniu będzie obchodził swoje urodziny, które spędzi niestety w warunkach szpitalnych.

Jego tata – Miłosz - robi wszystko, by ten dzień był wyjątkowy. Pragnie, aby na dziecięcej twarzy znów zagościł uśmiech. Z tego też powodu pojawił się w progach miejscowej straży pożarnej, a także Komendy Miejskiej Policji w Żorach z prośbą o nagranie filmiku z życzeniami dla syna
Policjanci, na apel rodzica, spontanicznie odpowiedzieli, a do życzeń dołączył się także I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Żorach nadkom. Tomasz Walkowski. Podczas nagrania towarzyszyła im policyjna maskotka – Sznupek. Mundurowi w prezencie urodzinowym przekazali też chłopcu pluszową miniaturę naszej maskotki.

- Składamy serdeczne życzenia urodzinowe Milanowi z Żor, a jego rodzicom życzymy dużo siły i wytrwałości w walce z chorobą. Zachęcamy również do pomocy Milanowi, który jest podopiecznym Fundacji ISKIERKA. Środki na leczenie i potrzeby dziecka można również przekazać poprzez internetowe narzędzie zrzutka.pl - informuje asp. szt. kamila Siedlarz, oficer prasowa żorskiej policji.

KMP Żory

 

Komentarze

Dodaj komentarz