fot. pixabay.com
fot. pixabay.com

1.  Aplikacja FAT SECRET- umożliwia kobietom kontrolowanie swoich kalorii. Wiele pań stara się dbać o linię lub przynajmniej raz w życiu stosowała jakąś dietę. Ta aplikacja oblicza nasze zapotrzebowanie kaloryczne, a także daje wykaz spożytych wartości. Umożliwia ona prowadzenie dziennika żywności i ćwiczeń, na podstawie czego program oblicza średnią ze spożytych kalorii, aby każda kobieta w każdej chwili miała wszystko pod kontrolą! Dodatkowo aplikacja zawiera bazę ciekawych produktów i przepisów na rozmaite dania.

2. HEADSPACE- dla utrzymywania spokojnego ducha. Współczesne życie na wysokich obrotach wręcz wymaga tego, zebyśmy znajdowały choć odrobinę czasu wyłącznie dla siebie. W wyciszeniu oraz wzięciu głębokich oddechów pomoże nam współczesna technologia! Dzięki aplikacji Headspace można wybrać jakąś ze znajdujących się tam krótkich medytacji, które mają na celu pomóc nam wyciszyć umysł. Bez problemu użyjemy jej wszędzie, np. idąc rano do pracy z założonymi na uszach słuchawkami.

3. PUDEŁKO NA GWARANCJĘ- żeby żadna kobieta nie musiała obawiać się o paragony. Panie chętnie i raczej często robią zakupy, w związku z czym zależy im, żeby były zabezpieczone w razie ewentualnych zwrotów bądź wymian. Istnieje aplikacja, która pomoże nam w kontroli naszych zakupów, pozwalając przechowywać wszystkie paragony, faktury i gwarancje. Teraz musimy jedynie zrobić zdjęcie paragonu i zeskanować kod kreskowy, a automatycznie zobaczymy długość gwarancji oraz datę przydatności. Jest to niezwykle przydatne.

4. CLUE - dzięki tej świetnej aplikacji już nigdy nie zapomnisz, kiedy zbliżają się "te kobiece dni". W ten sposób bez trudu zapanujesz nad twoim cyklem, co będzie przydatne podczas wizyt u ginekologa czy u kobiet, które przyjmują tabletki antykoncepcyjne. 

Komentarze

Dodaj komentarz