WCK „Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni
WCK „Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni

Kabareciarze w swoim najnowszym programie „Bez znieczulenia” zafundują publiczności dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. W WCK, w piątek 1 października, o 17.30.

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów 15-latka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15-latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Odpowiedź jest prosta - obraca wszystko w żart!

„Bez znieczulenia” to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15-lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci. Ten program to nie tylko mieszanka pandemicznych historii, ale również spotkanie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina? „Bez znieczulenia" to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Kabaret Paranienormalni wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury 1 października o godzinie 17.30. Bilety dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna na pół godziny przed seansem Kina Pegaz oraz w czwartki w godzinach 10.00-12.00.

Komentarze

Dodaj komentarz