www.zory.pl Box Canyon pojawia się na scenach w całej Polsce, występując na największych polskich festiwalach country i rocka
www.zory.pl Box Canyon pojawia się na scenach w całej Polsce, występując na największych polskich festiwalach country i rocka

Sobotni wieczór warto spędzić w Restauracji „Texas”, znajdującej się na terenie Parku Rozrywki TWINPIGS  w Żorach. Wyjątkowy koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Prowadzona przez wokalistę i gitarzystę Jeffa Shiffmana kapela, wprowadzi każdego w niesamowicie energetyczne klimaty. Już niedługo ukaże się ich kolejna płyta i na pewno zaprezentują podczas koncertu wiele nowych kompozycji.

Zespół tworzy trzech Polaków -  Michał Rostański, Artur Iwanecki i Karol Foltyński oraz twórca całego zamieszania - Amerykanin z Nowego Jorku - Jeff Shiffman. Box Canyon pojawia się na scenach w całej Polsce, występując na największych polskich festiwalach country i rocka, wraz z takimi wykonawcami jak Dżem, Big Cyc, Cree, Lonstar, Koniec Świata i z wieloma innymi. Piosenki zespołu puszczane są w ogólnopolskich stacjach radiowych, a „Art of the Ride” stał się hymnem Ogólnpolskiego Festiwalu Filmów Motorowych pod tym samym tytułem.

W 2016 roku zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt. „The B-side”, a w 2021 roku ukaże się ich drugi album – „Outside The Box”. Powstały w Katowicach band jest na polskim rynku unikalny ze względu na oryginalność amerykańskiego brzmienia, a na scenie prezentuje dźwięki tak zwanej Americana, będącej mieszanką ulubionych jankeskich rytmów.

www.zory.pl

Komentarze

Dodaj komentarz