Martyna Robek Dziennikarka Tygodnika Regionalnego
Martyna Robek Dziennikarka Tygodnika Regionalnego "Nowiny" i portalu www.enowiny.pl

Druga połowa ludzkości przyjmuje szczepionki na COVID-19, wierząc tym samym, że uchroni ją to przed chorobą. Pierwsza grupa unika szczepień jak ognia i twierdzi wręcz, że są one nieprzetestowane i mogą im poważnie zaszkodzić.

Żyjemy zatem w świecie podzielonym na pół: na szczepionkowców oraz antyszczepionkowców. Mogłoby się wydawać, że niekorzystna sytuacja, która wprowadza niepotrzebne podziały i prowadzi do konfliktów między ludźmi.

Spójrzmy jednak na to z innej strony... Jeżeli któraś z tych grup ma rację, to ochroni siebie i tych, których usilnie namawiała do przyjęcia swoich przekonań – przed śmiercią. Może się okazać, że prawdopodobną przyczyną takiego stanu rzeczy jest ochrona gatunku ludzkiego przed wymarciem! Natura czy też Bóg – urządziła to w taki sposób po to, aby gatunek ludzki przetrwał.

Nie gniewajmy się zatem na lobby antyszczepionkowe, bo może się okazać, że to, co robią jego przedstawiciele – ma sens i chroni nasz gatunek przed wyginięciem!
 

Komentarze

  • Malwa1 27 października 2021 13:25Bronią nasz gatunek przed wyginięciem wyłącznie pod warunkiem, że mają rację. Inaczej to oni wyginą, przy życiu zostaną zaszczepieni, a gatunek oczywiście przetrwa!
  • Martyna Robek 27 października 2021 13:38Dokładnie o to mi chodziło Malwa1, a obawiam się, że w tekście ta ironia nie wybrzmiała jednak zbyt wyraznie! :(

Dodaj komentarz