Facebook.com
Facebook.com

- Wspieram Polskę, ochronę Jej granic, suwerenność i NIEPODLEGŁOŚĆ! Dlatego w Rybniku, 11 listopada WSZYSTKIE budynki będą podświetlone na biało-czerwono. W imię solidarności z obrońcami granic Polski! Przy okazji, to także data Święta Niepodległości, którą tak często jako Polacy traciliśmy i niejednokrotnie musieliśmy uciekać z naszego kraju by móc znowu się organizować i walczyć o nasz kawałek ziemie, ziemi naszych ojców! Dziękujemy tym wszystkim, którzy nam pomagali w odzyskiwaniu kraju i niejednokrotnie przyjmowali nas do siebie w najgorszych okresach naszej historii, w momencie kiedy walczyliśmy o lepsze życie dla nas i naszych dzieci!

Taki wpis można zauważyć na profilu "Andrzej Sączek Prezydent Miasta Rybnik", gdzie wykorzystano wizerunek radnego. Dziś na swoim oficjalnym profilu odniósł się do niego sam radny.

- Proszę ignorować wpisy jakie z tego konta się pojawią. Takie chamskie metody może wymyśleć tylko ktoś, kto nie potrafi rozmawiać i grać fer. Sprawa zostanie zgłoszona do właściwych organów - informuje radny Sączek.

Czy to kolejny, zamierzony atak w kierunku radnych Prawa i Sprawiedliwości z Rybnika? Przypomnijmy, że na początku listopada ktoś obrzucił jajkami okno radnej Joanny Brzózki.

Komentarze

  • alina 12 listopada 2021 10:16Założyć teraz konto gdziekolwiek to zbyt prosta rzecz

Dodaj komentarz