fot. wodzislaw-slaski.pl
fot. wodzislaw-slaski.pl

W Wodzisławiu Śląskim po raz kolejny odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Przedświąteczne zakupy będzie można zrobić codziennie od 13 do 23 grudnia w godz. 12-19.

Dodatkowo od 17 do 19 grudnia najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowej karuzeli. Natomiast w weekend 18-19 grudnia odbędą się pokaz gastronomiczny, spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich oraz pojawi się zagroda renifera. Atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka uliczna.

Jesteś wystawcą? Weź udział w Jarmarku

Trwa nabór wystawców. Do 30 listopada mogą zgłaszać się osoby, które chcą wystawić swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Udział w imprezie jest bezpłatny. Pawilony będą otwierane każdego dnia jarmarku we wspominanych godzinach.

Zainteresowani ofertą przedsiębiorcy proszeni są o kontakt telefoniczny z Wydziałem Dialogu, Promocji i Kultury w godzinach pracy magistratu (tel. 32 45 90 478).

Organizator zastrzega sobie prawo wyboru wystawców oraz wskazania lokalizacji stoisk, mając na celu stworzenie oferty atrakcyjnej dla odwiedzających Jarmark. O wyborze wystawców Organizator poinformuje wystawców telefonicznie.

 

(źródło: wodzislaw-slaski.pl)

Komentarze

Dodaj komentarz