SWD Wodzisław Śląski
SWD Wodzisław Śląski

Piłkarki SWD z Wodzisławia Śląskiego bardzo dobrze radzą sobie w tegorocznej kampanii na boiskach pierwszej ligi. Wodzisławianki cały czas mają szansę, aby przerwę zimową spędzić na fotelu lidera. Muszą jedynie zdobyć punkty w zaległych meczach z Rybnikiem bądź Olsztynem.

SWD chce awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale przygotowuje się także do innej zmiany. Jak poinformował na swoim oficjalnym profilu – zmienia nazwę. „SWD ODRA Wodzisław Śląski - taka będzie nowa nazwa klubu‼ Na razie półoficjalnie, wkrótce po spełnieniu wymaganych formalności oficjalnie. Prezentujemy też nowe logo klubu. Zmiana ta podyktowana jest wieloma względami, z których ten marketingowy nie należy do najbłahszych. Przede wszystkim jednak poprzez tę zmianę chcemy podkreślić więź i identyfikację z największymi tradycjami sportowymi w naszym mieście, których uosobieniem był i jest klub Odra Wodzisław Śląski” – czytamy w komunikacie klubowym.

SWD swój kolejny mecz rozegra już w najbliższą sobotę, 27 listopada. Wtedy to o godz. 15 zmierzy się na swoim stadionie z TS ROW Rybnik.

Komentarze

Dodaj komentarz