Materiały prasowe Galeria Wiślanka zadbała o to, by tegoroczny, przedświąteczny czas upłynął wszystkim klientom w iście bajkowej atmosferze
Materiały prasowe Galeria Wiślanka zadbała o to, by tegoroczny, przedświąteczny czas upłynął wszystkim klientom w iście bajkowej atmosferze

Już 4 grudnia najmłodsi goście wezmą udział w zabawach przybliżających im tradycję obchodów śląskiej Barbórki. Z kolei w najbliższy poniedziałek Galerię odwiedzi Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. To jednak nie koniec atrakcji! Na kilka dni przed Wigilią będzie można odwiedzić także charytatywny kiermasz świąteczny pełen produktów stworzonych przez lokalnych twórców oraz wyjątkowych ozdób choinkowych. Natomiast 17 i 18 grudnia odbędą się nastrojowe koncerty kolęd.  

Galeria Wiślanka zadbała o to, by tegoroczny, przedświąteczny czas upłynął wszystkim klientom w iście bajkowej atmosferze. 4 grudnia w godz. 16-19 w ramach Barbórki, czyli niezwykle istotnego w śląskiej kulturze święta, na dzieci czekać będzie górnik z towarzyszącą mu Śląska Bajarka. W czasie tego spotkania najmłodsi będą mogli nie tylko dowiedzieć się dlaczego tak istotne jest praktykowanie tradycji, ale także nauczą się m.in. nowej piosenki, którą będą mogli zachęcić Gwiazdora do spełnienia ich życzeń. 

6 grudnia w godz. 16-19 w Galerii Wiślanka pojawi się wyjątkowy gość. Do żorskiego centrum handlowego na swoich saniach przybędzie Święty Mikołaj w towarzystwie pomocników. Będzie to świetna okazja, by zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie oraz zdradzić mu swoje marzenia i przekazać listę prezentów. W czasie tego wydarzenia maluchy będą mogły wziąć udział w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. 

Magiczną atmosferę świąt będzie można poczuć nie tylko we wszystkich sklepach Galerii Wiślanka, bowiem przez trzy dni, od 17 do 19 grudnia w godz. 12-19, trwać będzie kiermasz świąteczny pełen kolorowych stoisk z rękodziełem, rzemiosłem, lokalnymi wyrobami, przysmakami i niezwykłymi ozdobami choinkowymi. Charytatywny jarmark zorganizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Dzieci Matki Teresy z pewnością przypadnie do gustu wszystkim klientom poszukującym unikatowych i ręcznie robionych prezentów dla członków swoich rodzin oraz przyjaciół.

Z kolei 17 i 18 grudnia zakupy w centrum handlowym uprzyjemnią występy muzyków grających na żywo wszystkie najpopularniejsze i najbardziej lubiane polskie kolędy oraz utwory światowych artystów, które każdego roku towarzyszą nam w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17.  

Galeria Wiślanka 

to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Żorach, które oferuje klientom blisko 20 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej (GLA), na której swoje salony otworzyli m.in.: Reserved, Mohito, Cropp, House, Sinsay, New Yorker, Douglas, 4F, Orsay, Diverse, Solar, Tatuum, Ryłko, Wojas, Sizeer, Greenpoint, Esotiq, Triumph, CCC, Drogerie Polskie, Rossmann, KS Sport, Empik, Smyk, RTV Euro AGD, Vistula, Wólczanka, Bytom, Kubenz, Home&You, Apart, Yes, Swiss, Vision Express czy Pepco. W najnowszym koncepcie handlowym otwarty został także popularny dyskont spożywczy Lidl, a na spragnionych kinowych premier czeka kino Helios. Ofertę gastronomiczną wzbogacają ponadto lokale m.in.: Pizza Hut, Makarun, Burger Route 66, American Ice Dream, Sopelek czy Lodomania. Za komercjalizację obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska. 

Komentarze

  • anna 28 grudnia 2021 13:21ja kupiłam sporo ozdób świątecznych, opłatek, wieniec. bardzo fajny pomysł mieli z kiermaszem.
  • Ola 06 grudnia 2021 20:22Pięknie <3 Na pewno wpadnę do Wiślanki, prezenty same się nie kupią :P

Dodaj komentarz