facebook.com/rybnikeu
facebook.com/rybnikeu

Kilka dni temu władze Warszawy opublikowały w mediach społecznościowych świąteczny plakat z życzeniami. Ten wywołał spore poruszenie opinii publicznej. Jedni twierdzą, że jest trafiony, inni wręcz przeciwnie. Jak podkreśla w rozmowie z wirtualnemedia.pl Marek Gonsior, niezależny ekspert i doradca marki to plakat, który promuje ślizgawkę na placu miasta.

- Aż trudno uwierzyć, że to dzieło może promować także zbliżające się święta, które charakteryzują się przecież określonym nastrojem, symboliką i kolorystyką, tak daleką od mroźnego błękitu i samotnych postaci - podkreśla.

Inni doszukują się także na plakacie słynnych pięciu i trzech gwiazdek.

W podobnym stylu, choć z sześcioma i trzema gwiazdkami życzenia składa rybnicki magistrat. Na plakacie diabelski młyn, choinki i lodowisko. To tyle jeśli chodzi o zimowo-świąteczne nawiązanie. Na plakacie w warszawskim stylu na próźno szukać większego nawiązania do świąt Bożego Narodzenia. Czy to taki znak czasów, że nie wypada mówić o jakie święta chodzi, by nie obrazić kogoś kto jest niewierzący? 

Czytelnikom Nowin składamy życzenia zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Niech przynajmniej ten świąteczny czas będzie pozbawiony polityki i negatywnych emocji.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Komentarze

  • Wojtek 24 grudnia 2021 13:14Nowiny razem z pis brawo wolne media

Dodaj komentarz