WCK
WCK

Uczestnicy pierwszych warsztatów będą wykonywać wielkanocne ozdoby - odbędą się one 9 kwietnia, w sobotę o godz. 10.00. Poprowadzi je Anna Szlaga-Kiełbasa  Organizator zapewnia niezbędne materiały oraz narzędzia do wykonania pracy (m.in. gips, tkanina tetrowa, balony, klej, materiały dekoracyjne). Koszt uczestnictwa w trzygodzinnych zajęciach wynosi 40 zł. Zapisy przyjmowane są do 6 kwietnia.

Drugie warsztaty dotyczące kaligrafii, odbędą się 23 kwietnia o godz. 10.00. Spotkanie poprowadzi Monika Kruczek (piekneslowa365.pl), która wprowadzi uczestników w tajniki brush letteringu. Technika zwana także kaligrafią pędzelkową polega na malowaniu liter pędzlem lub specjalnym pisakiem z końcówką przypominającą pędzel (tzw. brush pen). Uczestnicy dwugodzinnego spotkania otrzymają wszelkie niezbędne narzędzia pracy tj. karty ćwiczeń z liniami pomocniczymi oraz materiały piśmiennicze. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 40 zł. Zapisy przyjmowane są  do 20 kwietnia.

Tego samego dnia (23 kwietnia) w godz. od 14.00 do 16.00 Małgorzata Karwot podpowie i pokaże, jak uwolnić nasze ciało od stresu, bólu i napięć. Podczas kolejnej odsłony warsztatów „Uwolnij ciało” uczestnicy pracować będą nad oddechem, relaksacją i emocjami. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł. Zapisy przyjmowane są do 20 kwietnia.

Zapisy na wszystkie warsztaty przyjmowane są pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzeń udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.

Komentarze

Dodaj komentarz