Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

W tym roku w ramach cyklu odbędzie się 16 wycieczek, m.in. w Góry Opawskie, Babią Górę czy Beskid Śląski. Jak również tereny górskie Czech m.in. Wysoki Jesenik i Stramberska Vrchovina. Tutaj znajduje się szczegółowy rozkład wyjazdów.

Koszty wycieczki:

  • 30 zł - wycieczki krajowe (opłata indywidualna dziecko - 25 zł).
  • 35 zł - wycieczki zagraniczne (opłata indywidualna dziecko - 30 zł).

Cena obejmuje ubezpieczenie NNW oraz przejazd autokarem.

Wycieczki będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 7:30. Zbiórka na parkingu przy stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej 8 w Wodzisławiu Śląskim. O wszelkich zmianach godziny wyjazdu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informować podczas zapisów.

Osoby zainteresowane wyjazdem dokonują zapisu wraz z wpłatą w siedzibie MOSiR "CENTRUM'', (I piętro pok. 25). Zapisy będą przyjmowane w tygodniu, w którym odbywa się dana wycieczka w godz. 7:30-14:30. Liczba miejsc na wycieczki jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do wyjazdu decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wycieczki lub jej odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora, a mających wpływ na bezpieczeństwo uczestników (nagła zmiana pogody, zdarzenia losowe itp.).

Cykl sobotnich wycieczek z MOSiR ,,CENTRUM'' dofinansowany jest w ramach działań "Ochrona zdrowia i przeciwdziałanie alkoholizmowi". W związku z tym na wyjazdach prowadzone będą zajęcia profilaktyki antyalkoholowej i zdrowego stylu życia bez nałogów, które poprowadzi podobnie, jak w ubiegłym roku psycholog Małgorzata Benera. Tutaj znajduje się pełny regulamin.

Kontakt w sprawie wycieczek: tel. 32 45 90 644.

Komentarze

Dodaj komentarz