UM Wodzisław Śląski
UM Wodzisław Śląski

Miasto otrzymało wyróżnienie w trzech kategoriach: najlepszy event społeczny (za ubiegłoroczne wydarzenie DzieJesie(ń) Festiwal), najlepsza kreatywna kampania promocyjna (za kampanię przeciwko mowie nienawiści "Bądź człowiek, nie cZŁOwiek") oraz najlepsza gazeta miejska/biuletyn (Informator Społeczno-Kulturalny Gazeta Wodzisławska).

- W imieniu mieszkańców Wodzisławia Śląskiego mam zaszczyt odebrać trzy wyróżnienia z wydarzeń, które odbyły się w naszym mieście w ostatnim czasie oraz naszą Gazetę Wodzisławską, która trwa. Te imprezy są organizowane przez moich współpracowników, którym chciałbym podziękować, jednak przede wszystkim składam podziękowania wodzisławiankom i wodzisławianom, którzy biorą w nich udział i każdego dnia wspierają naszą wspólnotę, aby jak najlepiej rozwijać nasze miasto. Dziękuję Wam za to wszystko, to dla nas

- przekazał prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca.

Celem konkursu jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Komentarze

Dodaj komentarz