WELL FITNESS: Back to School w dobrej cenie!
post image
 

Co zyskujesz posiadając u nas członkostwo?

➢ Nieograniczone godziny treningu – nasze Kluby otwarte są całodobowo;
➢ Zajęcia fitness w cenie karnetu;
➢ Well Start czyli zajęcia wprowadzające, dzięki którym poznasz każdą z czterech stref na siłowni;
➢ Bezpłatna konsultacja z Trenerem Personalnym;
➢ Analiza masy i składu ciała;
➢ Przyjazna atmosfera i wsparcie na każdej płaszczyźnie zespołu Well Fitness.

post image
 

Czym wyróżnia się nasza sieć Klubów?

Przychodząc do klubu Well Fitness, przychodzisz do miejsca, które tworzą ludzie z pasją do zdrowego stylu życia. Nasz zespół zapewni Tobie wsparcie na każdym kroku, dzięki czemu nie musisz stresować się swoimi pierwszymi wizytami na siłowni. Dołącz do społeczności, która wspiera się w świadomym i skutecznym osiąganiu celów treningowych! Rozpocznij swoją fitnessową przygodę już teraz! Promocja trwa od 26 września 2022 r. do 24 października 2022 r. i jest skierowana do nowych i nieaktywnych Klubowiczów. Możesz z niej skorzystać online poprzez stronę www.wellfitness.pl oraz w recepcji każdego z klubów Well Fitness w Polsce.

post image
 

Nasze Kluby w najbliższej okolicy to:

Well Fitness Racibórz Eichendorffa znajduje się przy ul. Eichendorffa 12 w Raciborzu. Well Fitness Jastrzębie Zdrój Turystyczna znajdujący się przy ul. Turystycznej 5FiG w Jastrzębiu Zdroju. Oferujemy Ci ponad 900 m² klimatyzowanej powierzchni i darmowy parking dla Klubowiczów. Znajdziesz u nas wysokiej jakości sprzęt sportowy marek takich jak Life Fitness czy Hammer Strenght, podzielony na strefy cardio, treningu funkcjonalnego, stretchingu, wolnych ciężarów i maszyn izotonicznych.

post image
 

Strefa fitness

Posiadamy salę fitness, na której odbywają się uwielbiane przez naszych Klubowiczów zajęcia takie jak Total Body Workout, Pilates czy Be Pump’in.

post image
 

Doświadczeni instruktorzy

Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci nie tylko w osiągnięciu zamierzonego celu treningowego, ale będzie także czuwać nad Twoim bezpieczeństwem podczas pobytu na siłowni i nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych.

Zaangażowani trenerzy

Poznaj naszych trenerów personalnych, którzy swoim doświadczeniem jak i zaangażowaniem włożonych w treningi personalne pomogą Ci osiągnąć cel, nad którym chcesz popracować! Utrata wagi? Wyrzeźbienie sylwetki? Czy może korekcja postawy? Omów swój cel na bezpłatnych konsultacjach z trenerem personalym!

www.wellfitness.pl

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt
4
Baner reklamowy

Komentarze

  • AliBaba 05 października 2022 13:35Trzeba się wreszcie zmobilizować ;) A cena za karnet bardzo przyzwoita
  • Mariusz 04 października 2022 13:59Kiedyś tam chodziłem, ale potem zmienił się chyba właściciel czy coś takiego
  • Aska99 04 października 2022 12:54Fajny sprzęt i fajni ludzie.
  • Julka94 28 września 2022 10:04wyciągnęła mnie tam moja koleżanka i nie żałuję, każdemu polecam. Świetne wyposażenie i super trenerzy.

Dodaj komentarz