Koleje Śląskie
Koleje Śląskie

Dzięki tej promocji pasażerowie Kolei Śląskich będą mogli, po okazaniu biletu jednorazowego z przejazdu naszymi pociągami, zakupić tańszy bilet wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej (lub na wydarzenie przez nią organizowane).

Pierwszym podmiotem, który włączył się do akcji Kolej na Zniżki, jest Opera Śląska opera-slaska.pl. Zasady korzystania z promocji są bardzo proste – w terminie do 3 dni roboczych od zakupu jednorazowego biletu Kolei Śląskich, przysługuje Państwu zniżka w wysokości 10% na zakup biletu na wybrane wydarzenie Opery Śląskiej.

Opera Śląska
Opera Śląska

Ważne: zniżka nie obejmuje wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych. 

Lista podmiotów współpracujących z Kolejami Śląskimi w ramach akcji Kolej na Zniżki będzie stale aktualizowana o kolejne instytucje i dostępna pod adresem kolejeslaskie.com/znizki

Zapraszamy! Wspólnie z Kolejami Śląskimi odwiedzaj wojewódzkie instytucje kulturalno-rozrywkowe!

1
Baner reklamowy

Komentarze

  • mieszkaniec 05 października 2022 13:30Kolej na wznowienie połączenia z Katowic do Bogumina!!!!!!! https://www.petycjeonline.com/bohumin

Dodaj komentarz