Dom Kultury Boguszowice zaprasza!

6.12 godz. 17.00 oraz godz. 18.30 Zapraszamy na spotkanie z prawdziwym Mikołajem! 
Halo! Halo! Mikołaju! To wyjątkowy, interaktywny spektakl dla dzieci i doskonała okazja by poznać Świętego Mikołaja, jego orkiestrę, nauczyć się piosenki oraz specjalnego, zimowego tańca.. Będzie mnóstwo wspólnej zabawy. Bilety w cenie 30 zł 
link do biletów: Mikołaj w DK Boguszowice! - Rybnik Dom Kultury Boguszowice, 6 grudnia | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

post image
 

16.12 godz. 17.00  Kolędowy Most.
Zapraszamy na tradycyjne, wspólne kolędowanie. Jak co roku będziemy razem w niezwykłym miejscu – obok kładki łączącej Boguszowice Stare z Boguszowicami Osiedlem. Od zawsze miała ona wymiar symboliczny, jako granica pomiędzy tymi dwoma dzielnicami. Coroczne wydarzenie będzie jak zwykle pełne radosnej, świątecznej atmosfery jedności i sąsiedzkiej sympatii. Zapraszamy – to będzie niezwykły wieczór! WSTĘP WOLNY! 

 

post image
 

Z Domem Kultury Boguszowice nie zabraknie pomysłów na gwiazdkowe prezenty! Co może być fajniejszego pod choinką niż bilety na świetne wydarzenia i wspólne wyjście na przykład na koncert Cezika lub operetkę? 
Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was na początku roku!

Nie może Was zabraknąć podczas ferii zimowych “Zimowa sfera superbohatera”. Przedstawimy dzieciom niezwykłe zawody związane z niesieniem pomocy. Poznamy prawdziwych superbohaterów: strażaków, policjantów, ratowników medycznych i wiele się od nich nauczymy. Ferie to będzie czas świetnych warsztatów, zabawy i nauki niesienia pomocy. Nie zabraknie również zajęć artystycznych. Stworzymy breloczki z telefonami alarmowymi, ulepimy gwiazdę szeryfa i przeprowadzimy trening strażaka. Zajęcia dla dzieci  w wieku 7-10 lat. Turnus 1 - 16-20 stycznia, Turnus 2 - 23-27 stycznia. Cena za turnus 470 zł, w cenie obiad + podwieczorek.

28 stycznia,  o godzinie 19.00  31. Finał WOŚP - koncert zespołów Niekazan , Fuzja, Lej mi pół
To będzie mocne, rockowe uderzenie! Zagramy dla wszystkich - małych i dużych! Celem Letniej Zadymy w Środku Zimy będzie zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Cena za wjazd - darowizna do puszki.

18 lutego o godzinie 17.30 Wesoła wdówka Franza Lehára.
Na scenie Domu Kultury zagości operetka w najlepszym wydaniu! Wesoła wdówka Franza Lehára odniosła ogromy sukces i okrzyknięto ją arcydziełem gatunku. Uznawana jest za najlepszą i najczęściej graną operetkę, przepełnioną szlagierami na czele z największym bodaj hitem scen operetkowych Usta milczą, dusza śpiewa. Bilety w cenie 65 zł i 75 zł.
link do biletów: https://biletyna.pl/opera/Scena-Doroslego-Widza-operetka-Wesola-wdowka/Rybnik
 

post image
 

22 kwietnia, o godzinie 17.00 Koncert: NutkoSfera - CeZik dzieciom.
Salę Widowiskową Domu Kultury przejmą dzieci by poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa a Słońce świeci. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy! Bilety w cenie 30 zł i 40 zł.
link do biletów: https://biletyna.pl/dla-dzieci/NutkoSfera-Cezik-dzieciom/Rybnik

 

Nie sposób wymienić wszystkich nadchodzących atrakcji, więc zachęcamy do śledzenia naszego repertuaru na bieżąco, by nie ominęło Was żadne interesujące wydarzenie. Jak np. kultowy Dzień Kobiet, czy inne nasze cykle:
Filmowy Zefir – bezpłatne seanse filmowe. Raz w miesiącu, w wybrany piątek wyświetlamy oskarowe klasyki kina, komedie i filmy romantyczne, dramaty, a także trzymające w napięciu produkcje sensacyjne. Poranek z Zefirkiem – cykl bezpłatnych sobotnich seansów filmowych, dedykowany dzieciom, a w nim świetne filmy animowane dla całej rodziny.
Jak widać w naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji dla najmłodszych. Teatralna Wieczorynka to cykl obejmujący bajki, baśnie, opowieści dla dzieci - czytane i inscenizowane przez aktorów dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych DK Boguszowice oraz zaproszonych gości. Tradycyjnie Wieczorynki zwieńczone są warsztatem plastycznym. Najmłodsi widzowie z pasją korzystają z warsztatów z cyklu Mali Tropiciele Wielkich Przygód, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki przy pomocy edukacyjnej zabawy. 
W naszej ofercie nie brakuje również koncertów. Teraz Muzyka to cykl dla wielbicieli dobrej muzyki, w którym prezentujemy różnorodne nurty zaspokajając wiele gustów. Ogromnym zainteresowaniem i sympatią widzów cieszy się nasz cykl teatralny Scena Dorosłego Widza, spotkanie z teatrem dla młodzieży i dorosłych stanowiące przegląd najciekawszych spektakli. 
Link do FB: Dom Kultury Boguszowice | Facebook

instagram: https://www.instagram.com/dkrybnikboguszowice/

Link do strony: www.dkboguszowice.pl
 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz