fot. Unia Racibórz
fot. Unia Racibórz

Trójka szkoleniowców młodzieżowych drużyn Unii Racibórz miała w czwartek, 23 lutego 2023 r. możliwość wzięcia udziału w dwóch warsztatach organizowanych przez Akademię Rakowa Częstochowa dla Klubów Filialnych. Warsztaty odbyły się w siedzibie Rakowa Częstochowa, a wzięło w nich udział wielu szkoleniowców z różnych klubów piłkarskich.

Unia Racibórz, jako Klub Filialny Rakowa, ma często okazję korzystać z wiedzy i doświadczenia szkoleniowców Klubu, którego pierwsza drużyna jest obecnie liderem polskiej ekstraklasy. Warsztaty, w których wzięli udział szkoleniowcy Unii Racibórz, skupiały się na pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej.

Podczas całodniowego szkolenia omówiono wiele kwestii i aspektów pracy z młodymi piłkarzami. Szkoleniowcy Unii Racibórz mieli okazję poznać nowe metody i techniki szkoleniowe oraz wymienić się doświadczeniami z innymi trenerami. Uczestnicy warsztatów mieli również okazję wysłuchać prelekcji prowadzonych przez wybitnych szkoleniowców, którzy przedstawili swoje metody i doświadczenia.

Zdobyta wiedza i doświadczenie na pewno przyczyni się do lepszego rozwoju młodych piłkarzy Unii Racibórz. Szkoleniowcy klubu będą mogli skorzystać z nowych technik i metod szkoleniowych, co pozwoli na jeszcze lepszą pracę z młodzieżą i rozwijanie talentów. Jest to szczególnie ważne dla klubów filialnych, które często działają w mniejszych miastach i nie mają dostępu do takiej wiedzy i doświadczenia jak kluby z większych miast.

Komentarze

Dodaj komentarz