I liga hokeja

Pierwszy mecz zakończył się piłkarskim wynikiem 1:0 dla kryniczan. Doskonale spisywali się bramkarze obu drużyn. Piotr Jakubowski obronił 30 strzałów oddanych w światło bramki przez graczy gospodarzy. Bezradny był na 3 minuty i 10 sekund przed zakończeniem meczu, kiedy to para Andriej Szöke – Paweł Zasadny wyprowadziła klasyczną kontrę i ten ostatni trafił w okienko. W rewanżu rozegranym o nietypowej porze, bo już o godz. 10, zespół KTH Krynica udowodnił swoją wyższość nad ekipą trenera Edwarda Miłuszewa. Już po pierwszej tercji gospodarze prowadzili 3:0, czym zupełnie zniechęcili rywali. Skończyło się na tuzinie goli zaaplikowanych przez lidera Czarnym Jastrzębiom. Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Tomasz Malasiński.(AK)