WCK
WCK

Znany z Zielonej Góry Kabaret K2, w składzie Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, przygotowuje się do zaprezentowania swojego najnowszego programu w Wodzisławskim Centrum Kultury. Znani z nieprzewidywalności i ostrego humoru artyści obiecują wieczór pełen śmiechu i zaskakujących zwrotów akcji.

Program „Jedziemy po Was” obfitować będzie w nowe skecze, które nie tylko bawią, ale również skłaniają do refleksji. Kabareciarze podkreślają swoje umiejętności improwizacyjne, które pozwalają na jeszcze większe zbliżenie się do publiczności i dostarczanie jej niezapomnianych wrażeń.

- Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii. Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy, jak zaopiekować się publicznością - mówią artyści.

Spektakl odbędzie się 4 lutego o godzinie 19:30. Bilety w cenie 69 zł są już dostępne zarówno w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, jak i online. Kasa WCK przyjmuje różne formy płatności, w tym karty i płatności mobilne. Dla zainteresowanych istnieje możliwość rezerwacji telefonicznej lub osobiście w sekretariacie WCK.

Komentarze

Dodaj komentarz