JKH Jastrzębie

Po dwóch domowych porażkach hokeiści z Jastrzębia znaleźli się w fatalnej sytuacji, jeżeli chodzi o awans do najlepszej czwórki tegorocznej kampanii w Tauron Hokej Lidze. Podopieczni Roberta Kalabera przegrali w pierwszej rundzie play off z Energą pierwsze dwa mecze na Jastorze i na spotkanie nr 3, które zostało rozegrane w Toruniu – we wtorek 5 marca, jechali z duszą na ramieniu.
W I tercji wynik spotkania otworzył Starzyński, który trafił dla jastrzębian w 13. minucie. 120 sekund później był już remis, po trafieniu Kalinowskiego. W II i III tercji kibice bramek nie zobaczyli i do wyłonienia zwycięscy potrzebna była dogrywka. W niej więcej zimnej krwi zachowali jastrzębianie. W 64. minucie na listę strzelców wpisał się Górny i zapewnił ekipie JKH pierwsze zwycięstwo w play offach. W środę o godz. 18:30 na Tor-Torze odbędzie się mecz numer cztery, natomiast na Jastorze obie ekipy zagrają w sobotę, 9 marca.

KH Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 1:2 d. (1:1, 0:0, 0:0, d. 0:1)