Facebook / SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku
Facebook / SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku

Doktor Kwapuliński był legendą rybnickiej medycyny. Swoją bogatą wiedzę i doświadczenie zdobywał przez dziesięciolecia, niosąc pomoc niezliczonym pacjentom. Do ostatnich dni z zaangażowaniem wypełniał swój lekarski obowiązek, będąc wzorem dla młodszych kolegów po fachu.

- Z głębokim smutkiem przyjmujemy wiadomość o śmierci dr Eryka Kwapulińskiego. Wieloletniego lekarza naszego szpitala. Jego oddanie, wiedza i zaangażowanie wniosły wiele do naszego szpitala i społeczności. Dyrekcja oraz pracownicy WSS nr 3 składają wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim w tym trudnym czasie. Żegnaj, Szanowny Doktorze - napisali na Facebooku pracownicy WSS nr 3 w Rybniku, podkreślając oddanie, wiedzę i zaangażowanie doktora Kwapulińskiego.

Eryk Kwapuliński - Lekarz z powołania

Urodził się w 1933 roku. Karierę lekarską rozpoczął w 1957 roku w Żorach. Potem w 1960 roku rozpoczął pracę w rybnickim szpitalu, stając się jednym z filarów oddziału internistycznego. 17 października 2023 roku dr Kwapuliński świętował swoje 90 urodziny! 

Pacjenci cenili go nie tylko za fachowość, ale również za serdeczność i empatię. Doktor Kwapuliński z uwagą wysłuchiwał ich problemów, okazując troskę i zaangażowanie.

1

Komentarze

  • Janka 24 kwietnia 2024 00:57Na pewno

Dodaj komentarz