KMP Żory
KMP Żory

Policja w Żorach zaalarmowana została o zniknięciu Elizy Tomasik przez jej zatroskaną rodzinę. Młoda kobieta, znana ze swojego unikalnego stylu ubioru, często nosząca czarne stroje, zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Eliza, która ma 18 lat, wysoka jest na 170 cm, ma szare oczy i proste, czarne włosy sięgające do ramion. Jej wygląd dodatkowo wyróżniają tatuaże – na nogach ma wzory Hello Kitty oraz pajęczynę z pająkiem, a na brzuchu – tatuaż w kształcie serduszka.

Chociaż dokładny strój, w jakim Eliza opuściła dom, nie jest znany, policja prosi o szczególne zwrócenie uwagi na osoby o podobnym wyglądzie, mogące przemieszczać się na terenie Katowic.

Jak możesz pomóc:

Osoby, które mogły zauważyć Elizę lub mają jakiekolwiek informacje o jej potencjalnym miejscu pobytu, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji pod jednym z podanych numerów telefonów lub mailowo. Każda, nawet najmniejsza informacja, może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionej.

Na wszelkie informacje Policja czeka pod numerami telefonów: 47 85 533 81, 47 85 532 00, 47 85 532 81, 47 85 532 82, 112 lub pod adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

1

Komentarze

  • Justynka 19 kwietnia 2024 10:26Wczoraj uciekłam z piwnicy domu chorych ludzi była tam sala tortur seksualnych, nagrywano ze mną i z dwiema innymi więzionymi dziewczynami tzn Elizką i Olą straszne filmy bdsm ci ludzie to jacyś zwyrodnialcy porywają dziewczyny z przystankòw autobusowych. Pomòżcie tym dziewczyną ktòre tam zostały. Ci ludzie to Grzegorz i Edyta są razem wszystko to dzieje się w piwnicy ich domu. Dziewczyna z artykułu też tam jest podaje adres ul. Strzelców Bytomskich 38 Rydułtowy

Dodaj komentarz