21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu postaw na karierę, nów w Koziorożcu będzie Ci ku temu sprzyjać. Znajdziesz życzliwego sojusznika, nie wahaj się skorzystać z jego pomocy. Nabierzesz ochoty do życia, Barany w związkach będą niewątpliwie siłą napędową, dobrze wykorzystaj ten czas. Samotne Barany czeka miłość ze Strzelcem, z Lwem natomiast wielka namiętność.


20 kwietnia do 22 maja

Ten tydzień i jego wydarzenia mogą Cię odmienić, czeka Cię czas pełen przygód i przemyśleń. W tym roku odkryjesz prawdę o swoim przeznaczeniu, wszechświat Ci sprzyja! Odważ się pójść w nieznane, a otrzymasz niespodziankę od losu. W miłości z drugim Bykiem stworzysz najlepsze dopasowanie, nie dogadasz się z Bliźniakiem i Strzelcem.


23 maja do 21 czerwca

Za Tobą intensywny początek roku, w tym tygodniu bądź czujny Bliźniaku! Nie daj się przytłoczyć, wyjdź obronną ręką z zeszłorocznego letargu, karm się dobrą energią. Wkrótce podejmiesz inicjatywę do zmiany. Nów pozwoli Ci pogodzić się z rzeczywistością. Uwaga samotne Bliźnięta! W tym tygodniu chętnie będziecie podejmować rozmowy z nieznajomymi, jest szansa na nawiązanie ciekawej relacji.


22 czerwca do 22 lipca

Nów nieźle namiesza w Twoich relacjach. Dobry przyjaciel może okazać się Twoim nowym obiektem westchnień. Nie dopuść duchów przeszłości, aby ponownie wkroczyły do Twojego życia, zapewne nie mają niczego więcej do zaoferowania. Raku miej oczy otwarte! Samotny Wodnik może Cię zranić, natomiast ze Skorpionem relacja zapowiada się obiecująco. Kuj żelazo, póki gorące!


23 lipca do 23 sierpnia

To najlepsza okazja aby spełnić swoje postanowienia noworoczne. Nie tkwij w relacji, która odbiera Ci wolność. Postaw na siebie i żyj pełną piersią! Pewien wyjątkowy Rak tylko czeka na Twoje zielone światło. Jeśli Lwie nie będziesz aż tak dominujący, jest szansa, że stworzycie bardzo owocny związek. Pomimo tego, że Lew i Skorpion pragną różnych rzeczy, na pewno nie będą narzekać na nudę!


24 sierpnia do 22 września

Przed Tobą najlepszy czas, by zacząć działać twórczo. W tym tygodniu nie rób wielkich planów, daj się ponieść fantazji i bądź kreatywna, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Nów w znaku Koziorożca może Ci przynieść ekscytującą miłość. Możesz zarobić, więc nie odkładaj rzeczy na później. Rak będzie Ci sprzyjał. Merkury sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości.23 września do 22 października

Szykuje się test dla Twojej cierpliwości, przez nów Waga stanie się emocjonalna. W tym tygodniu nie działaj pod wpływem impulsu. Zanim podejmiesz ważną decyzję, rozważ wszystkie „za” i „przeciw”. W miłości bardzo korzystną zarówno intelektualnie jak i emocjonalnie relację samotna Waga może stworzyć z Wodnikiem. Uczciwie mów o uczuciach, a odzyskasz harmonię.


23 października do 21 listopad

Nie ukrywaj niczego przed swoim partnerem, już stąpasz po cienkiej linie. Ważne, abyś w tym tygodniu Skorpionie rozwiązywał swoje problemy na bieżąco. Poczujesz przypływ energii i urządzisz swój dom zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Samotne Skorpiony mają szansę stworzyć udaną relację z Rakiem bądź Rybami. Jak magnes przyciągniesz do siebie Lwa, wszystko w Twoich rękach!


22 listopada do 21 grudnia

Pamiętaj o dyscyplinie, w tym tygodniu postaraj się jak najlepiej zarządzać swoim czasem. Czasami jednak warto się sumiennie przygotować, aby mniej korzystać ze swojej wrodzonej spontaniczności, a osiągnąć pożądane kompetencje. Podczas nowiu uważaj na wypowiadane słowa, będą miały moc sprawczą, pamiętaj, że „milczenie jest złotem”. Niedziela będzie Twoim szczęśliwym dniem. Czekają Cię bardzo ważne decyzje w miłości. Przychylny Ci będzie Wodnik!


22 grudnia do 19 stycznia

Korzystaj z każdej wolnej chwili, by nabrać sił do działania. Odetchnij chwilę, zastanów się nad życiem, zwizualizuj swoje cele. W nowym roku będziesz nastawiony na duchowy i psychiczny rozwój. Przychylna Panna wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. W loteriach jedynka i trójka będą szczęśliwe. Dla samotnych Koziorożców szykują się wielkie zmiany w miłości. Bądź uważny, nie przegap szansy!


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu nie ominą Cię rodzinne spory, w których to właśnie Ty zakopiesz topór wojenny. W weekend odetchnij, zrób coś tylko dla siebie, może spacer z kijkami przyniesie Ci spokój ducha. W tym roku będziesz eksperymentował i nieustannie podejmował się nowych wyzwań. Nie bój się porażek, one są wpisane w osiągnięcie sukcesu. U Twojego boku trwa oddana osoba, która nie obawia się mówić prawdy. Warto to docenić!


19 lutego do 20 marca

W końcu znajdziesz czas dla siebie. Z przyjemnością zaczniesz uprawiać sport i odzyskasz dobrą energię na nadchodzący tydzień. Weekend zapowiada się aktywnie, Ryby mogą liczyć na towarzystwo. W nowym roku bacznie się rozglądaj, single nie będą mogły opędzić się od adoratorów. Polegaj tylko na zaufanym kręgu osób w Twoim otoczeniu. Uwagę przykują 20 i 28, będzie to Wasz szczęśliwy traf!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni