21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu dostrzeżesz, co naprawdę Ci szkodzi i źle wpływa na Twoje zdrowie i organizację czasu. Wyostrzy się również Twoja intuicja, dzięki czemu trudniej będzie Ci jej zaufać. Skup się bardziej na swojej wiedzy i przeczuciach niż na cudzych radach. Sam wiesz więcej, niż Ci się wydaje. Nie podejmuj zbędnego ryzyka w sprawach finansowych.


20 kwietnia do 22 maja

Zdecyduj się na odważny krok w rozwoju zawodowym. Jeśli teraz nie sprawdzisz swoich umiejętności oraz nabytej wiedzy, to zawsze będziesz tkwić w tym samym punkcie. Nie daj się wplątać w żadne intrygi, ponieważ to nigdy nikomu nie służy. Poświęć więcej czasu na swój rozwój osobisty, poszerzaj swoje horyzonty, a dostrzeżesz wiele nowych możliwości.


23 maja do 21 czerwca

Nie angażuj się w znajomość z kimś, kogo nie jesteś do końca pewien. To ryzyko Ci się nie opłaci. Skup się na planowaniu swojego urlopu. Od dawna marzysz o pewnej podróży, która ma szanse się ziścić. Nie czekaj na decyzje innych osób, samotne wojaże pozwalają skupić się na poznawaniu nowych ludzi i nieznanych terenów. Nie przejmuj się opinią innych, bo zawsze będziesz stać w tym samym miejscu.


22 czerwca do 22 lipca

Na początku tygodnia w porę dostrzeżesz, kto naprawdę Ci sprzyja, a kto próbuje Cię oszukać. Bądź bardziej uważny, myśl o tym, co mówisz, bo w nadchodzących dniach będziesz bardzo wylewny i otwarty na nowe znajomości. Poznasz kogoś, kto zmieni Twoje podejście do świata. Wysłuchaj go i przemyśl swoje dotychczasowe postępowanie. Czasem warto spojrzeć na siebie z innej perspektywy.


23 lipca do 23 sierpnia

To będzie wyjątkowo aktywny tydzień. Uporasz się z problemami, które ciążyły Ci od dawna. Będziesz też bardziej zorganizowany, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie oraz pozwoli wyeliminować zaległości w pracy. Poświęć więcej czasu na odpoczynek. Zdrowy egoizm każdemu jest potrzebny. Pamiętaj, że dzięki regeneracji oraz dobremu nastawieniu uda Ci się sprostać wszystkim zadaniom.


24 sierpnia do 22 września

Tydzień będzie wyjątkowo towarzyski. Poznasz wiele osób oraz odnowisz stare znajomości. Pamiętaj, że osoby, które znałeś kilka lat temu, zapewne się zmieniły. Nie oczekuj, że dawne kontakty będą takie same, odczujesz pewne różnice, które nie będą Ci odpowiadać. Podejdź do wszystkiego z rozsądkiem. Nadchodzące dni będą wyjątkowo ciekawe, spróbuj wyciągnąć wnioski z tego, co będzie się działo.


23 września do 22 października

W nadchodzących dniach zakończysz konflikt z bliską osobą. Ktoś, na kim bardzo Ci zależy, zrozumie swoje zachowanie i będzie liczył na konfrontacje. Spróbuj zrozumieć wszystkie argumenty drugiej osoby, ponieważ każdy z was ma swoje racje. Gwiazdy wróżą wiele pozytywnych emocji na zakończenie miesiąca. Skup się na tym, co naprawdę się dla Ciebie liczy.


23 października do 21 listopad

Ktoś bliski zaprosi Cię na ważną imprezę. Nie rezygnuj z niej i poznaj nowe osoby. Dzięki temu polepszy się Twoje samopoczucie i zyskasz nowe, wartościowe znajomości. Nie stój za długo w jednym miejscu, podróżuj i podejmuj ryzyko. To pomoże Ci zrozumieć zarówno siebie jak i otaczający Cię świat. Poświęć więcej czasu na aktywność fizyczną, to pozytywnie wpłynie na Twoją kondycję.


22 listopada do 21 grudnia

Jeśli w dalszym ciągu szukasz bratniej duszy, to wystarczy dobrze się rozejrzeć, aby dostrzec, że to, czego szukamy bardzo daleko, najczęściej jest na wyciągnięcie ręki. Podejmuj ryzyko w nadchodzącym tygodniu. Szczęście będzie Ci sprzyjać, a wiedza, którą posiadasz, sprawdzi się w trudnych momentach. Zacznij bardziej wierzyć w siebie, ponieważ to przyda Ci się najbardziej.


22 grudnia do 19 stycznia

Zostaniesz doceniony w pracy oraz przez najbliższe osoby. Wyciągnij odpowiednie wnioski, dzięki którym wciąż będziesz się rozwijać i nie będziesz stać w miejscu. Nie spoczywaj na laurach, nadchodzące dni zwiastują szczęście w podejmowaniu ryzyka oraz rozpoczęciu nowych inwestycji oraz planów zawodowych. Uwierz w swoje możliwości, bo to jedyne, czego teraz Ci brakuje.


20 stycznia do 18 lutego

Będziesz towarzyszki i otwarty na nowe znajomości. Wykorzystaj dobre samopoczucie i spróbuj poznać nowe osoby. Dzięki temu poznasz samego siebie, a w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto zmieni Twoją codzienność i nastawienie do życia. Koniec tygodnia zwiastuje przypływ gotówki. Zarządzaj finansami ostrożnie, ponieważ czeka Cię wiele niespodziewanych wydatków.


19 lutego do 20 marca

Pogodzisz się z kimś, kto jest ważną osobą w Twoim życiu. Dojdziecie do wniosku, że pielęgnowanie konfliktu nie ma sensu i szkoda na to czasu. Wyciągnij odpowiednie wnioski z tego, co przydarzy się w tym tygodniu. Nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystko do czegoś nas zaprowadzi. Zastanów się, dokąd zmierzasz i czy podejmowane decyzje są trafione.


Poprzednie tygodnie