21 marca do 19 kwietnia

W bieżącym tygodniu uporasz się ze wszystkimi zaległościami w pracy, postaw sobie cele i do nich dąż. W nadchodzących dniach czeka Cię sporo obowiązków, którym będziesz musiał sprostać. Zaplanuj odpoczynek i kilka wolnych dni, aby zebrać siły i energię, ponieważ pod koniec tygodnia Twoje zdrowie będzie nadwyrężone. Nie unikniesz konfrontacji z kimś, kto od dawna próbuje się z Tobą skontaktować. Nie unikaj tej rozmowy.


20 kwietnia do 22 maja

Przed Tobą spokojny tydzień, poprawi się Twój nastrój oraz będziesz w lepszej kondycji fizycznej. Odnajdziesz też równowagę duchową, której od dawna Ci brakuje. Dzięki temu popatrzysz na wiele spraw z większym optymizmem, co znacząco wpłynie na Twoje nastawienie do bliskich. Sprawy finansowe się ustabilizują, pozwól sobie na dodatkowe wydatki.


23 maja do 21 czerwca

Na początku tygodnia załatwisz sprawę, która od dawna zaprzątała Ci głowę. Twoje relacje z bliską Ci osobą znaczącą się poprawią, tylko postaraj się spędzać z nią więcej czasu. Jeśli nadal szukasz bratniej duszy, gwiazdy zapowiadają okazję do ciekawej znajomości. Uważnie się rozglądaj, ponieważ fantastyczna osoba jest tuż obok Ciebie.


22 czerwca do 22 lipca

Sprawy zawodowe okażą się wyjątkowo absorbujące, postaraj się jednak więcej czasu poświęcać przyjaciołom i rodzinie, ponieważ ktoś wyjątkowo długo czeka na rozmowę z Tobą. Zadbaj o więcej odpoczynku, ponieważ dzięki temu wpadniesz na dobre pomysły, które poprowadzą Cię do wielkiego sukcesu jeszcze w tym roku. Do Twoich drzwi zapuka niespodziewany gość, zaryzykuj, a zyskasz prawdziwego przyjaciela.


23 lipca do 23 sierpnia

Ktoś zaprosi Cię w daleką podróż — daj się skusić, a na pewno nie pożałujesz. W tym tygodniu poznasz osobę, która znacząco zmieni Twoje postrzeganie świata. Pod koniec tygodnia gwiazdy zapowiadają przypływ gotówki. Sprawy finansowe w najbliższych dniach będą się układać wyjątkowo dobrze. To dobry moment na inwestycje.


24 sierpnia do 22 września

Zakończysz wiele zaległych spraw jeszcze w tym tygodniu. Dzięki dobrej organizacji uporasz się ze wszystkimi obowiązkami jeszcze przed wyznaczonym terminem. Nie rezygnuj z ruchu na świeżym powietrzu. Koniec maja jest idealną okazją do poprawy aktywności, która zmieni Twoje samopoczucie. Ktoś będzie chciał spędzać z Tobą więcej czasu, spróbuj skupić się również na potrzebach najbliższych.


23 września do 22 października

W najbliższych dniach spodziewaj się telefonu od osoby z którą od dawna nie rozmawiałeś. Macie sobie jeszcze wiele do powiedzenia. Nie pielęgnuj dawnych urazów, pamiętaj, że każdy ma prawo do drugiej szansy. Dzięki odpoczynkowi i spokojowi, który zagości w Twojej głowie, zrealizujesz swoje plany podróżnicze. Ktoś będzie chciał przyłączyć się do Ciebie, nie odpychaj go, warto czasem zaryzykować.


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu przekonasz wiele osób do swoich racji, będziesz również doceniony w pracy - Twoje wysiłki nie pójdą na marne i ktoś wpływowy bardzo Cię doceni. Nie oczekuj jednak zbyt wiele od nowej znajomości, ponieważ na pewne deklaracje potrzeba sporo czasu. Czeka Cię spore zaskoczenie ze strony bliskiej Ci rodziny.


22 listopada do 21 grudnia

Twoja ambicja da o sobie znać w tym tygodniu i osiągniesz zamierzone cele. Nie zapominaj, kto pomógł Ci w przezwyciężeniu pewnych słabości. Dzięki ciężkiej pracy doprowadzisz pewien trudny projekt do końca. Postaraj się więcej odpoczywać, ponieważ słaba kondycja daje o sobie znać. Poświęć więcej czasu na rozwój duchowy, zastanów się czego naprawdę chcesz i co wpływa na Twój rozwój.


22 grudnia do 19 stycznia

Na początku tygodnia zmierzysz się z informacjami, które wytrącą Cię z równowagi. Nie poddawaj się i walcz o swoje marzenia, ponieważ jesteś blisko spełnienia jednego z nich. Samotne Koziorożce spotkają na swojej drodze osobę, która będzie wyjątkowo interesująca. Nie obawiaj się i zaryzykuj, wszak czas ucieka nam bardzo szybko.


20 stycznia do 18 lutego

Poczujesz w tym tygodniu wielki przypływ energii, dzięki czemu rzucisz się w wir pracy oraz spotkań towarzyskich. Nie ominą Cię też dobre pomysły, które zaowocują sukcesem i wielką nagrodą. Nadchodzące dni sprzyjają też dalekim podróżom, gwiazdy będą wyznaczać prostą drogę do celu, dzięki czemu Twój nastrój wyjątkowo się poprawi.


19 lutego do 20 marca

Nie pozwól, aby ogrom obowiązków w tym tygodniu Cię przerósł. Będzie Ci towarzyszył pośpiech oraz niepewność, jednak staraj się nad sobą panować, ponieważ tylko spokój pomoże Ci wyjść z każdej sytuacji bez szwanku. Zrób dobry plan działania na początku tygodnia, a unikniesz stresowych sytuacji. Koniec tygodnia zapowiada miłe spotkanie z bliską Ci osobą.


Poprzednie tygodnie